wtorek, 04 sierpień 2015 21:31

4 sierpnia 2015 roku

Napisał

Dekoder pożegnał się z Narodem. W swoim stylu. Było o zgodzie (która buduje), stabilności i motłochu, który nie dorósł do tak wybitnej postaci. Cóż... wypada powiedzieć żegnaj. Zmień pracę, weź kredyt i kup mieszkanie, boś bezdomny.

W Krakowie Majchrowski jednak odwołał Tajstera z funkcji dyrektora Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, gdyż jak stwierdził „wola i opinia krakowian były dla mnie wyznacznikiem moich działań, czemu wielokrotne dawałem dowód. Dlatego też uznałem, że i w tej sytuacji nie mogę pozostawać obojętny na Państwa głosy”. Tłumacząc to na język bardziej zrozumiały „odwołam go, bo inaczej PO dogada się z PiS i stracę stołek”.

Schetyna zapowiedział „radykalne zmiany” na listach wyborczych PO. Czyżby zauważyli, że kompromitacja nie sprzyja wynikom w wyborach?

Dzielni posłowie podnieśli sobie pensje. O ok. 500 zł. Zapewne zgodnie ze starym przysłowiem „jaka praca taka płaca”. Może teraz Rychu Kalisz zdecyduje się kandydować?

Prezydent Słupska jest rozczarowany faktem olania przez Sejm ustawy o związkach partnerskich. Opinii prezydentów Koszalina, Zielonej Góry, Wałbrzycha i Radomia w tej sprawie nie znamy.

I na koniec już... wiecie, że faszyzm narodził się w Polsce? Konkretnie w Brzegu. Już w 1248 roku motyw faszystowskiego symbolu pojawił się na miejskich pieczęciach i monetach. Obecnie wygląda tak:

brzeg


Zapytacie o czym bredzę? Z pewnością UEFA, FARE i I sekretarz tego lewackiego tworu na Polskę tow. Purski. Otóż działania osobników pokroju Purskiego spowodowały, że Śląsk Wrocław został ukarany za wywieszenie flagi z herbem tego miasta. Tak szanowni obywatele Brzegu – wszyscy jesteście faszystami! Wasze psy, kury, kaczki i kozy też! I nie mówcie, że nie macie kóz, bo w każdej chwili miec możecie! 

Za ostatnią działalność „Nigdy Więcej” przytuli zapewne okrągłą sumkę, która być może pozwoli na sprowadzenia następcy wielkiego kameruńskiego poety, laureata nagrody „antyfaszysty roku” Simona Mola, któremu – tak jak pierwowzorowi – chętnie oddadzą się „antyfaszystowskie” działaczki. Podobno ten pijaczyna Churchill powiedział kiedyś „w przyszłości faszyści zwać się będą antyfaszystami”. Do tego typu organizacji pasuje to jak ulał.

Żeby było śmieszniej już dawno na ich temat ukazał się artykuł na... parówkach. Zapraszam do lektury: http://natemat.pl/74091,walka-z-kibolami-sposobem-na-biznes-czyli-jak-dziala-stowarzyszenie-nigdy-wiecej,walka-z-kibolami-sposobem-na-biznes-czyli-jak-dziala-stowarzyszenie-nigdy-wiecej . Poważnie, polecam przeczytać. Nawet wyszydzać nie ma czego.

To wszystko na dziś.

Czytany 2425 razy