piątek, 10 marzec 2017 21:44

10 marca 2017 roku

Napisał

Zacznę od rozmowy dwóch wybitnych, salonowych intelektualistów. Czyli Lisa i Żakowskiego:
„Boję się, że Tusk będzie na pierwszym miejscu stawiał Polskę” – rzekł Żakowski
Nie, nie. Tu bym Cię uspokoił” – odrzekł Lis.

To jest samo komentujące się. Jak obejmę w końcu władzę to zamknę ich wszystkich w jednej celi i przez 5 lat całodobowo będę im puszczał „Bajm”. Zobaczymy czy wtedy będą tacy wygadani.

Duda wysłał Tuskowi gratulacje. Skandal! Dlaczego tak późno? Pytają salonowcy. Zapewne nie pamiętają jak błyskawicznie przyszły gratulacje w drugą stronę. Ale oni zdecydowanie mają problemy w drugą stronę.

Grześ Schetyna postanowił złożyć wniosek o votum nieufności dla rządu. Sukces gwarantowany niczym zwycięstwo Saryusz-Wolskiego. Ale w końcu skoro wczoraj „wygrała Polska” to może myśli, że tutaj to zadziała tak samo.

Tym bardziej, że ma im w tym pomóc „wielka antyrządowa demonstracja”. Wpadną ci co zawsze.

Krajowa Rada Sądownictwa wycofała z umiłowanego Trybunału 4 wnioski, które sama tam skierowała. Oficjalnie ze strachu przed tym, że ze względu na zmiany w funkcjonowaniu TK mogą być podważane przez europejskie sądy. A może powinni powołać Trybunał Cieni? Z Borysem Budką jako prezesem?

"Wy macie zasady, my mamy fundusze strukturalne" powiedział – w ramach solidarności europejskiej - Francois Hollande do Beaty Szydło. Problem, jest taki, że akurat ten żabojad ich nie ma. To znaczy może i teoretycznie ma, ale ma przede wszystkim 4% i nie będzie się ubiegał o reelekcję. Może więc co najwyżej decydować o tym, który obraz z ichniego pałacu prezydenckiego wziąć na pamiątkę.

Kaczafi po wykończeniu Almy będzie sprzedawał owoce morza w Biedronce. Tak poniżyć ośmiorniczki… Niegdyś przekąskę elyt i szlachty. Teraz trafi do zwykłych chamów, którzy żyją wyłącznie dzięki 500+, bo nie potrafili się w gospodarce rynkowej odnaleźć.

Ciekawe czy pracownicy Agory robią zakupy w Biedronce?

W Warszawie rozbierają Rotundę. Ministrze Szyszko, jak długo jeszcze? Co teraz wytniesz Pałac Kultury?

Czytany 3638 razy
Więcej w tej kategorii: « 9 marca 2017 roku 13 marca 2017 roku »