poniedziałek, 27 czerwiec 2016 21:06

27 czerwca 2016 roku

Napisał

Jak odpowiedzieć na Brexit? Naćpani własną głupotą unijni przywódcy odpowiedzieli znanym hasłem ein Volk, ein Reich, ein Führer. Wymyślili, że stworzą superpaństwo, a państwa członkowskie mają  wyrzec się... wszystkiego. Jakiejkolwiek tożsamości narodowej i powierzyć swój los Angeli. Zaiste wiele zrozumieli z Brexitu i jego przyczyn.

I tym oto sposobem banda idiotów pogrzebała znakomity projekt EWG, woląc tworzyć coś, co udać się nie mogło. I do tworzenia tego biorąc Tuska. Równie dobrze można było wziąć Godzillę.

Przy okazji obniżono rating Wielkiej Brytanii. Podobno księżna Kate rozważa sesję w Playboyu dla ratowania wizerunku korony.

Od roku szkolnego 2017/2018 szkoły mają wrócić do starego, zapomnianego systemu 8 lat podstawówki i 4 lata liceum. Bez gimnazjum. Parę ludzi skończyło naukę takim systemem i żyją. Kwestia, czy po tylu latach funkcjonowania obecnego systemu ktokolwiek się w tym odnajdzie? Nie zazdroszczę pierwszym rocznikom.

Pobili Głównego Obrońce Demokracji! Na Dworcu Centralnym w Warszawie został napadnięty przez narkomana i... nikt mu nie pomógł. Mario ze zwykłym menelem poradził sobie równie dobrze jak z płaceniem alimentów. A i naród jakoś mało zaKODowany, że widział w tym starciu bójkę dwóch meneli, jakich na tym dworcu wiele.

Oburzone GóWno donosi, że na marszu Ukraińców w Przemyślu doszło do szarpaniny i zerwano z biedaczka ukraińską koszulkę. Ci, którym nie jest wszystko jedno nie raczyli zauważyć, że koszulka była w barwach UPA, a Ukraińcy raczyli skandować „Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginając musi”.  Obawiam się, że jednak to rozdęte terytorialnie państewko jest dużo bliższe temu losowi.

Podobno w Warszawie pobito i ukarano mandatem synka baby z GóWna za znaczek Partii Razem. I jakoś nie widzę tym razem stwierdzeń, że policjanci mieli rację. A przecież akurat tym razem mieli! W dodatku za takie coś powinno być 25 lat.

Podający się za papieża Argentyńczyk tym razem wymyślił, że katolicy muszą przeprosić homoseksualistów. Chyba zostanę buddystą. Albo rodzimowiercą.

Anglicy jak zrobią Brexit to na dobre. Uznali, że na Euro też grać nie będą i postanowili, że Islandia jest godna ich wyeliminować. Dzielni Islandczycy wygrali 2:1 i są w ćwierćfinale Euro 2016.

Co oznacza, że ich reprezentacja jest dokładnie na naszym poziomie. Pewnie wszyscy wiedzą, że w 1/8 finału karnymi pokonaliśmy Szwajcarów, a ci, co oglądali stracili 3 lata życia.

Teraz już ćwierćfinał. Ćwiarteczka... Nic dla Ola Kwaśniewskiego, dla nas coś. Nie sądziłem, że dożyję. Dawać już tę Krystynę.

Czytany 3581 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 czerwiec 2016 20:19