sobota, 07 maj 2016 06:55

6 maja 2016 roku

Napisał

Jak grom z jasnego nieba uderzyła wieść o utworzeniu Ministerstwa Bezpieczeństwa Narodowego pod przewodnictwem Mariusza Kamińskiego. Informację spłodził „Nasz Dziennik”, a wszystkie media podchwyciły. I nawet dementi rzecznika rządu nie pomogło. Będzie i już! I nieważnie, że póki co go nie ma, w końcu Kamiński w rządzie jest!

Żakowskiemu marzy się żeby KOD był polskim Hamasem. Gratuluję. Dodając do tego to, że Piechocińskiemu marzy się „podpalenie jakiegoś gmachu publicznego” jasno widać jak bardzo panowie dbają o „wolność i demokrację”. Marzy się chłopcom wojna domowa...

Biedroń „rozważa” zaskarżenie ustawy dekomunizacyjnej do Trybunału Konstytucyjnego, gdyż godzi w suwerenność samorządu, a o zmianie powinni decydować mieszkańcy. Jasne... alkoholik Świerczewski, zwolennicy utworzenia Polskiej Republiki rad i reszta tych wynalazków zasługują na upamiętnienie. 27 lat było na zmianę, ale wszędzie lokalny oddział GóWna krzyczał o „przyzwyczajeniu mieszkańców”.

Londyńczycy wybrali sobie na burmistrza muzułmanina. To ich wolny i demokratyczny wybór. Może być bombowo.

Franciszek, zwany Papieżem otrzymał nagrodę Aleksandra Wielkiego za promowanie pokoju i jedności w Europie. Dziękując stwierdził, że marzy o Europie gdzie bycie uchodźcą nie będzie przestępstwem. Tak jak w Argentynie po 1945 roku na przykład. Nieśmiało wspomnę tylko, że byłoby prościej, gdyby imigranci nie usiłowali wysadzić Europy.

Tusk będzie bronił Europy. Nie przed najazdem wyżej wspomnianych, a przed „radykałami”. Przy czym jak wiemy radykałowie to faszyści, a faszystą jest każdy kto ma inne zdanie niż ta banda z Brukseli.

Polskie służby udaremniły zamach podczas Światowych Dni Młodzieży! Tak podał Fakt. Według nich, biedni imigranci planowali pod koniec imprezy wjechać w tłum setek tysięcy pielgrzymów – wracających z końcowych uroczystości -opancerzonymi terenówkami z uzbrojonymi terrorystami wewnątrz. Ciekawa opcja i jakoś nie przystająca do sposobu działania.

Oczywiście czy naprawdę służby udaremniły zamach dowiemy się dzień po SDM.

Uczniowie żydowskiej szkoły w Nowym Jorku protestowali przed polskim konsulatem przeciwko negowaniu przez polki rząd współodpowiedzialności za Holocaust. Można by się zapytać co amerykańscy bracia zrobili dla Żydów z Europy, ale pewnie powieszono by pytającego za antysemityzm. Ot, takie chore czasy.

A już w sobotę odbędzie się „spontaniczny i oddolny” marsz bojowników o wolność i demokrację. I to dopiero będzie pole do tworzenia tekstów.

Czytany 2469 razy
Więcej w tej kategorii: « 5 maja 2016 roku 9 maja 2016 roku »