piątek, 04 marzec 2016 23:03

4 marca 2016 roku

Napisał

W limuzynie Prezydenta pękła opona. Zdarza się, choć podobno miały być pancerne. Wszyscy żyją, ku rozpaczy zaKODowanych. Najbardziej fascynująca w tej historii była reakcja „Wiadomości”, które jakieś 3 godziny po pęknięciu podały wiadomość „z ostatniej chwili”. Sorry Kura, ale w dzisiejszych czasach informacja sprzed 3 godzin równie dobrze mogłaby pochodzić z plejstocenu.

koddudawypadek

Władca Europy rozwiązał kryzys migracyjny! Powiedział „nie przyjeżdżajcie do Europy”. Podobno  uczestnicy inwazji szukają porzuconych pontonów i wracają. W komplecie.

Szkoda tylko tych 20 tysięcy mundurów, które ISIS przysłało do Hiszpanii... O ile grają tam w paintball to może się przydadzą.

Przy okazji Donalda. Krzysztof Wyszkowski ma zawiadomić prokuratora generalnego o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Donka. Miałby rzekomo zdradzić na rzecz Niemiec i brać od nich pieniądze. Tylko po co? I tak robił wszystko, a w zamian dostał posadkę, więc raczej Wyszkowski chce zaistnieć.

A prokuratorem generalnym został znany i lubiany pan Zbyszek. Po połączeniu tej funkcji z Ministrem Sprawiedliwości. Sądząc po reakcji niektórych zaczynają się bać. I słusznie.

ZaKODowani niezmiernie kulturalnie zachowali się podczas otwarcia wystawy w Suwałkach ukazującej losy generała Andersa i jego żołnierzy. ZaKODowani byli oburzeni tym, że w otwarciu wystawy wzięła udział Anna Maria Anders – córka generała, a przy okazji kandydatka na Senatora w wyborach uzupełniających z tamtego okręgu. Należało więc przyjść i drzeć mordę. Typowy KOD. Nawet w typowym dla nich wieku.

Przy okazji dowiedzieliśmy się jak fatalną babą jest Anders. W zasadzie jest to dno i dwa metru mułu. Sam funkcjonariusz Sikora o tym napisał! A on się zna. Na wszystkim. Od KODziarzy dostało się też samemu generałowi, który został w czasie awantury nazwany... zdrajcą. Cóż... widać w oczach przydupasów alimenciarza, każdy kto nie poszedł z Berlingiem zdrajcą jest.

Reżim kaczystowski nie przestaje gnębić Bol... wróć!... Lecha! Komornik zajął mu konto, bo ten „zapomniał” wykonać prawomocnego wyroku sądu według którego miał przeprosić Ryszarda Czarneckiego. Za gadanie głupot (bo niby co innego Lechu mógł powiedzieć?). Może KOD jakąś zrzutę by zrobił? Mając 200 tys. (pozdro alimenciarz) ludzi na marszu powinni przecież zebrać co najmniej 200 tysięcy złotych. Na dwa tygodnie wystarczy.

Dzisiaj trafiłem na portal Lewica.pl. Nie pytajcie jak i po co. Co zarzuca ów portal „obecnej Polsce” jak racza się wyrażać? „Zakłamywanie historii”. Użyto to w kontekście Żołnierzy Wyklętych, ale to nieważne. Komunistyczny portal zarzucający komukolwiek fałszowanie historii to chyba trochę jak Hitler walczący o tolerancję. Ale przecież wstydu i logiki po tamtej menażerii się raczej spodziewać nie należy. W końcu wierzą, w komunizm.

Może jeszcze słowo o parówkach. W zasadzie każde ich wypociny można by wykpić i sprostować. Tylko po co? Sikora, Noch i reszta puka właśnie w dno od spodu.

Piłkarki ręczne będą walczyć o równouprawnienie. Chcą to osiągnąć poprzez grę w samej bieliźnie. Oczywiście zawsze byłem zwolennikiem równouprawnienia! Oczywiście zmienię zdanie gdy okaże się, że piłkarki to tak naprawdę pływaczki rodem z NRD.

Czytany 2914 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 marzec 2016 23:09
Więcej w tej kategorii: « 2 marca 2016 roku 7 marca 2016 roku »