piątek, 30 październik 2015 21:28

30 października 2015 roku

Napisał

Kurz po wyborach powoli opada, mimo, że podobno (bardzo podobno, bo zasłyszane) Gowin nie chce Antoniego w rządzie. Zawsze był niespełna rozumu. Ale do rzeczy.

Przede wszystkim gratuluję kolegom z Żelaznej Logiki uznania za „pisowski portal manipulatorski” czy jakoś tak przez samego Sławka Sikorę z parówek. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Oprócz ŻL za pisowców uznane zostało Pitu-Piu, From Twitter with Love i PodziemnaTV. Osobiście czuję żal, że się nie załapałem. Ale wszystko przede mną.

Teraz sprostowanie do wczorajszej informacji dotyczącej rozpadu Ruchu Kukiza. Robert Winnicki zdementował informację jakoby członkowie Ruchu Narodowego mieli klub opuścić. Zobaczymy czy jutro nie będą dementować dementi.

Przy okazji Winnicki zapowiedział pozew przeciwko GóWnianej gazecie za tekst, że Ruch narodowy to spadkobiercy faszystowskich tradycji. Jeśli tak, to czego spadkobiercami jest GóWno? Przy okazji pozdrawiamy brata redaktora naczelnego.

Kluzik-Rostkowska chce ginąć! Za gimnazja! Znaczy – jeśli reżim kaczystowski będzie chciał zlikwidować ten nieudany eksperyment edukacyjny Aśka niczym Rejtan rzuci się na mównicę.

Sąd w Krakowie nie zgodził się na ekstradycję znanego pedofila do Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe na oskarżonego na Balicach czekał gotowy do lotu do Paryża samolot. Widać Romek do końca nie ufał miłości i czci jaką otaczany jest w kraju. Widzę pewien dysonans pomiędzy przykładowym biskupem, a reżyserem. Ale cóż, artystom wolno więcej.

Krzysztof Winiarski zeznał ciekawe rzeczy w procesie Wojciecha Sumlińskiego. Rzekomo Dekoder szukał haków na polityków PiS. Ale tez na swoich ziomali z PO. I każda inną partię. Taki to sympatyczny i lojalny był nasz były prezydent. Może dlatego kampanie miał prowadzoną jakby chcieli go odstrzelić.

Oprócz premierzycy i Schetyny o rządzenie w PO powalczy też Borys Budka, ostatnio pobierający pensję Ministra Sprawiedliwości. Ciekawe czy ktokolwiek w partii go kojarzy?

I to chyba tyle z rzeczy ciekawych.

Czytany 2784 razy