poniedziałek, 07 wrzesień 2015 21:21

7 września 2015 roku

Napisał

7,8%. Kiedyś tyle alkoholu miała Warka Strong, wczoraj tyle uprawnionych wzięło udział w „rozpaczliwej próbie obrony stołka Bronisława Komorowskiego”. Cyrk zakończył się dokładnie tak jak musiał się zakończyć. I nie chodzi o to, jak twierdzi Mucha Joanna, że naród chce żeby takimi sprawami zajmowali się politycy. Naród Asiu chce żebyście wszyscy poszli w diabły. Ludzie są zwyczajnie mądrzejsi niż się wam idioci wydaje.

Protasiewicz twierdzi, że winien wyniku jest... Duda, bo referendum nie odwołał. I nieważne, że całkiem niedawno premierzyca grzmiała, że odwołanie cyrku jest niemożliwe. Zdecydowaliby się na jedną narrację, bo ktoś weźmie ich nie tylko za idiotów ale i za chorych psychicznie.

Teraz całość kosztów organizacji tej hucpy ten bezdomny nieudacznik i jago przydupasy z PO powinien ładnie zwrócić do kasy Państwa.

Przy okazji... Komorowska przefarbowała się na blond. W końcu ujawniła swoje prawdziwe oblicze.

Tematem ostatnich dni są jednak „uchodźcy”. Wszystkie autorytety okrągłomeblowe krzyczą, że trzeba ich przyjąć, bo „europejska solidarność” (patrz Jałta i 1939), bo w czasie II Wojny Światowej Iren przyjął Polaków (naprawdę Iran? I czy to się Brytyjczykom przypadkiem nie opłacało), bo za PRL (czyżby?). Ot zwykłe pieprzenie bandy pożytecznych idiotów, któremu wtórują lewacy. TVN twierdzi, że nie mogą uciekać do Arabii Saudyjskiej bo to „całkiem inna kultura”... Szczyt absurdu? Zdecydowanie są w stanie to przeżyć.

Gdzieś na Morzu Śródziemnym na widok statków ochrony wybrzeża dzielni imigranci zagrozili... wyrzuceniem za burtę swoich dzieci o ile nie zostaną przepuszczeni. Faktycznie religia pokoju...
Przy okazji... ONZ podało, że 75% „uchodźców” to mężczyźni. Ciekawe czy faszyści z ONZ zapytali o to kim się oni dziś czują? Jaka jest ich płeć kulturowa? Co mają wpisane w dokumenty?

Austriacy pojechali do Budapesztu prywatnymi samochodami żeby „biedaków” przywieźć do siebie. Mimo, że wożenie nielegalnych imigrantów jest przestępstwem to policja węgierska nie interweniowała. I w sumie absolutni eto rozumiem. Bo niby w jakim celu jak im szambo za darmo wywożą?

A Polska ma przyjąć nie dwa, a osiem tysięcy uchodźców. Pojawia się także liczba 12 tysięcy. Ciekawe na co jeszcze zgodzi się premierzyca? Mucha twierdzi, że „wzbogacą nas kulturowo”. Simon Mol też „wzbogacał”. I też był „uchodźcą”.

Niestety do zidiociałego stada baranów dołączył tez papież, który nakazał aby każda parafia, kościół, klasztor przyjął jedną rodzinę „uchodźców”. Ignorancja czy celowe działanie? Dodam, że informacje o tym, że jest to ktoś kto jest masonem i ma zniszczyć Kościół od środka tratowałem z przymrużeniem oka. Ale teraz.... sam nie wiem.

Monachium przyjmowało ich entuzjastycznie, debilnymi transparentami, kwiatami i takie tam.. Dziś jednak stwierdzili, że nie dadzą rady i chcą pomocy od innych niemieckich landów. Przykra historia. Może ci z transparentami ich przygarną?

Tymczasem Polacy w Mariupolu na wschodzie Ukrainy znowu zostali olani przez „polski” MSZ. Według rządu nie toczą się tam żadne walki, więc mogą sobie siedzieć. Słusznie! W końcu to tylko Polacy. Trzeba pomóc naszym odwiecznym braciom. I koniecznie przeprosić za Sobieskiego!

I tak można jeszcze długo. Dlatego skończę. I tak jak rząd USA napiszę, że „życzę naszym europejskim parterom powodzenia w rozwiązaniu problemu”.

Lis tym razem odkrył aferę z udziałem Piotra Dudy, że nie płacił za pobyt w hotelu należącym do „Solidarności”. Znając skuteczność lisowego periodyku znowu góra urodzi mysz.

Piłkarze grali. 1:3 z Niemcami i 8:1 z Gibraltarem. Stracic bramkę z Giblartarem to jak przegrać, więc dwie porażki.

Za to Joanna Krupa będzie musiała udowodnić w sądzie,że jej pochwa nie śmierdzi. Tak podaje Pudelek. I nie każcie mi się rozpisywać na ten temat.

Wszystko na dziś.

Czytany 2596 razy