środa, 02 wrzesień 2015 20:58

2 września 2015 roku

Napisał

Wczoraj mnie nie było bo dilowałem czipsami i colą pod szkołą. Bekonowe najlepiej schodzą.

Poza tym okazało się, że żyjemy w najszczęśliwszym kraju na świecie. Największym problemem jest to komu i kiedy podał lub nie podał ręki. I nie ważne, że ponoć protokół dyplomatyczny mówi inaczej, ważne jaki był przekaz i co motłoch zrozumiał.

I to był w zasadzie jedyny temat wczoraj. O tym dlaczego oboje znaleźli się w tym konkretnym miejscu wspominano mimochodem.

Dzisiaj Platforma ogłosiła listy wyborcze. W zasadzie zanim premierzyca ogłosiła najpierw kilkanaście minut mówiła o złym PiSie, jeszcze gorszym Kaczafim i najgorszym Dudzie. Ale najciekawsze dopiero na listach. Mamy Dorna Ludwika (o psie Sabie nie słychać). Ciekawe czy to ten sam Dorn, przed którym Stefek Muchołap miał bronić PO rzucając się w progu niczym Rejtan. Poza nim Napieralski Grzegorz, którego zwolenników były miliony. Nawet stali czytelnicy GóWna nie oszczędzają Partii w komentarzach. Serdecznie gratuluję manewru – nowych wyborców to nie przyciągnie, a starzy sobie darują.

Misio Kamiński co prawda mówi, że powitano ich radośnie bo „zdolność czynienia cudów przez panią premier jest podobna do Davida Copperfielda”.  A mi się wydaje, że Copperfield najbardziej znany był z tego, że potrafił „znikać” różne rzeczy. Pamiętam, że kiedyś „zniknął” lokomotywę. I to by się zgadzało.

Ciekawiej u Kukiza. Wycofał się Bosak, Kukiza rzecznik prasowy i w zasadzie eksperyment wykonany lecz niestety nie udany. Przy okazji zdaje się, że nastąpił rozłam w Ruchu Narodowym. A najlepiej wyszedł na tym Marian Kowalski. Ale Winnicki niech się nie martwi. W następnych wyborach PO chętnie go przygarnie.

W NIK prace załatwiało się na telefon. Nawet „antykorupcyjna” Julka Pitera tak komuś robotę załatwiła. Tymczasem Telewizja Republika puściła dziś taśmy z Kwiatkowskim (głównym NIK-iem) i Bieńkowska w rolach głównych. „Ja nie wiem jak NIK ma 60% zaufania w społeczeństwie hahahahah dobrze,że nikt się temu nie przygląda hahah" rzekła Kwiatkowski,a odpowiedziało mu tradycyjne „ale jaja” Bieńkowskiej. Zapewniam jednak wszystkich, że tym razem również „nic się nie stało”.

94% Czechów uważa, że wszyscy imigranci powinni wrócić tam skąd przyjechali. Tymczasem na niemieckich stadionach pojawiły się transparenty „Witamy uchodźców”. A to, że niektóre landy chcą konfiskować mieszkania niczym Bierut nie ma znaczenia. Grunt to tolerancja. W sumie zawsze były z naszymi zachodnimi sąsiadami kłopoty, więc może to jest jakieś rozwiązanie?

A jak my nie przyjmiemy więcej tych typów to Angela nam skasuje Schengen. Nie ma to jak parterska dyskusja.

Wojewódzki zaprosił Dudę do swojego cyrku. Osobiście uważam, że żaden prezydent nie powinien brać udziału w tak żenujących programach. „Nie licuje to z powagą urzędu” jak mawiają eksperci.

Na koniec coś z innej beczki. Kermit Żaba ma nową dziewczynę. Też świnię. I dobrze, nigdy nie lubił Piggy.

Czytany 2417 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 wrzesień 2015 21:03