poniedziałek, 23 marzec 2015 21:51

23 marca 2015 roku

Napisał

Nie było mnie od środy. Trochę się wydarzyło. Postaram się co nieco napisać. O SKOKach nie będzie słowa. Obiecuję.

Dekoder pokazał skecz.. wróć... spot wyborczy. Coś o walce Polski racjonalnej i Polski radykalna. Polskę radykalną symbolizuje krzesło... To od którego Dekoder miał zginąć. A Wy ile macie w domu krzeseł PiSowscy radykałowie? Krzesłowym mordercom Pan Prezydent mówi nie!

Siepacze Szczurka wycofali się ze swojego genialnego pomysłu, że w barach mlecznych można ożywać tylko soli. Widać, ktoś dał temu geniuszowi do zjedzenia potrawę według jego przepisu.

Jeśli już jesteśmy przy Szczurku to stwierdził, że nie można stwierdzić czy kwota wolna od podatku w Polsce jest wysoka czy niska, gdyż jest to tylko jeden ze składników systemu podatkowego. Mam nieco inne zadanie. I tyle.

GóWno załamuje ręce. Polacy nie lubią muzułmanów, a większość nie zna żadnego z nich. Faktycznie dziwne. Przecież to wystrzałowi goście. I rozerwać się przy nich można. Ślepota organu partii już mnie nawet nie irytuje. Zwyczajnie śmieszy, tym bardziej, że opisuje rzeczywistość w ten sam sposób jak partia.

Umiłowany przez wyżej wymieniony periodyk Donek nie jest kochany w Brukseli. Premier Belgii przypomniał mu, że Unia składa się z nieco większej ilości państw niż Niemcy i Francja. Pozostali premierzy „mniejszych” państw członkowskich również nie mają o tym typie najlepszego zdania. Cóż... wyjechał z Polski przekonany o własnej zajebistości. W Brukseli nie ma jednak stale przy sobie klakierów z GóWna i TVN i okazało się, że jest mało rozgarniętym leniem na posyłki Angeli.

Bronisław jest czwartą głową państwa w Europie. Pod względem kosztów utrzymania. Drożsi się: Królowa Elżbieta, prezydent Włoch i prezydent Francji. Jak to było? Tanie państwo?

Amerykanie postanowili pojeździć sobie po Polsce. Wozami bojowymi. Naród macha i się cieszy żołnierze zadowoleni, autografy, wywiady, wizyty w zakładach pracy. Przejadą i tyle będzie ich widać.

Bartoszewski stwierdził, że nie chce, aby jakiś idiota przemawiał nad jego grobem i wezwał do głosowania na Dekodera... Widzę tu pewną niekonsekwencję.

Błysnął mój faworyt. Krytykujący Polaków na każdym kroku i za wszystko, wielki światowiec Jareczek Kuźniar. Otóż okazuje się, że w USA nie kupuje rzeczy tylko „wypożycza” z supermarketów i potem oddaje, bo „w podróży trzeba sobie radzić”. I to niby my jesteśmy burakami? Ciekawe czy Tony Halik też sobie tak radził....

I z tym zagadnieniem zostawiam Was na noc.

Czytany 2694 razy
Więcej w tej kategorii: « 18 marca 2015 roku 24 marca 2015 roku »