poniedziałek, 16 marzec 2015 21:35

16 marca 2015 roku

Napisał

TVN sprzedany. Rządową tubę kupił koncern, który „jest jednym z wiodących producentów atrakcyjnych treści lifestylowych o tematyce kulinarnej, podróżniczej i związanej z prowadzeniem domu dla telewizji, internetu i nowych platform. Jest właścicielem popularnych marek telewizyjnych i internetowych takich jak HGTV, DIY Network, Food Network, Cooking Channel, Travel Channel oraz Great American Country”. Czyli jest szansa, że z żenującej telewizji uczynią bardzo żenującą telewizję. Zobaczymy nowe telewizyjne dno przy którym Celebrity Splash to arcydzieło.

Teść Dudy jest Żydem! Nie ujawnił tego ani „Blood&Honour”, ani niezapomniana polonica.net, a „walczący” z antysemityzmem, ksenofobią, homofobią i tylko Lis wie jeszcze z czym „Newsweek”. Tradycyjnie w tej chwili usiłują „odwrócić kota ogonem” i wmawiają, że przecież nic złego nie mieli na myśli i tylko prawicy „Żyd” kojarzy się przerażająco. Tylko po co wobec tego wyciągali „haka” wprost z ustaw norymberskich? Tego już nie tłumaczą...

Dużo bardziej przerażający jest inny fakt z życia Duda. Otóż był on członkiem Unii Wolności. I to jest prawdziwy powód do wstydu. W jednej partii z psychopatycznymi fanatykami okrągłego mebla...  

Kolejny zamach na Dekodera! Ileż ten człowiek zamachów przeżyje w tej kampanii wyborczej... I to wszystko dla narodu. Tym razem w Kielcach strzelano Bronkobus! Kulkami z farbą. Paintballem znaczy. Jest fantazja w narodzie. Tym bardziej, że podbita przez procenty. „Sprawcy” zostali zatrzymani. Trwa tłumaczenie im, że zgoda buduje.

Oprócz koligacenia się z Żydami Duda otworzył „Muzeum Zgody Bronisława Komorowskiego”. Jest tam niszczarka do obywatelskich projektów ustaw, ciupaga i parę innych „eksponatów” nieodzownie kojarzących sie z obecnym prezydentem. Dekodera Polsatu nie stwierdzono.

Mandat za zdjęcie z fotoradaru zapłaci właściciel samochodu. Taką koncepcje mają władcy. Rozumiem, że za zdjęcia zrobione rządowym limuzynom zapłaci „skarb państwa” czyli my wszyscy. Bo przecież nie Miro, Zbycho, Rycho, Radzio i reszta tej hałastry.

Hejnał z Wieży Mariackiej ma szansę zagrać kobieta. To była główna wiadomość w dzisiejszych mediach.  Sensacja na miarę Amelii Erhard za starami samolotu. I mniej więcej byłaby to sensacja w jej czasach. W roku 2015 robienie z tego sensacji brzmi... żenująco i seksistowsko. Az dziwne, że dyżurne feministki nie podnoszą larum.

Paweł Kukiz zebrał 100 tys., a Korwin 200 tys. podpisów. Parafrazując pewnego trenera piłki kopanej „wybory będą ciekawsze”.

I wystarczy na dziś...

Czytany 3038 razy
Więcej w tej kategorii: « 13 marca 2015 roku 18 marca 2015 roku »